logo

EC-5 ARCHITEKCI
ul. Kopernika 62/14
90-553 Łódź, tel. 668 493 035

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ BRANDING

W EC-5 pomagamy naszym klientom stworzyć nie tylko idealne wnętrze, ale także całościowy wizerunek, który pod każdym względem spełni oczekiwania inwestora, jego pracowników, a przede wszystkim klientów. Tworzymy od podstaw lub zmieniamy już istniejący obraz firmy tak, aby marka w wyraźny sposób zaistniała na rynku. Dążymy do tego, aby w czytelny sposób wyróżnić ją spośród konkurencji.

Wierzymy, że profesjonalnie opracowany branding to swego rodzaju sztuka pozwalająca dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. To także sposób przekazania najważniejszych wartości jakie reprezentuje marka, wszystkim osobom, które będą miały z nią kontakt.

Tworzymy projekty wychodzące poza ustalone schematy. Projektujemy z myślą o przyszłości, biorąc pod uwagę każdy aspekt działalności firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu wnętrz hotelowych i komercyjnych bardzo dobrze rozumiemy aktualne trendy, a wiedzę tę wykorzystujemy przy opracowywaniu strategii całościowego wizerunku firmy.

Każdy projekt zaczynamy od określenia charakteru marki oraz jej najważniejszych wartości. Skupiamy się na potrzebach naszego klienta, uwzględniając charakterystykę danej branży. Wiemy, że design to nie tylko kwestia estetyki, a kreacja wnętrza to złożony, wieloetapowy proces, który wpływa na dalszy rozwój biznesu. Działamy z pasją, uważnie słuchamy naszych klientów i partnerów. Wnosimy odpowiednią dawkę pragmatycznego podejścia do każdego projektu.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Tworząc spójny wizerunek marki zajmujemy się m.in. namingiem, logotypem, doborem odpowiedniej kolorystyki, ubiorem pracowników, projektem systemu orientacji przestrzennej oraz planem dalszego zarządzania wizerunkiem. Każdy z tych elementów odgrywa bardzo ważną rolę w całościowej strategii.