pl / en
piktogram

Wnętrza komercyjne/Branding

Oferujemy kompleksową usługę tworzenia wizerunku firmy. Poprzez połączenie projektowania wnętrz i identyfikacji wizualnej pomagamy wykreować spójny obraz marki. W naszej ofercie znajduje się budowa tożsamości firm nowo powstających, a także re – branding tych już działających na rynku.

W ramach współpracy zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach inwestycji, począwszy od kreatywnej koncepcji aranżacji przestrzeni, poprzez wysokiej jakości wizualizacje, szczegółowe projekty wykonawcze, wsparcie przy wyborze materiałów i wyposażenia, kończąc na nadzorze autorskim i wielobranżowym.
Sprawdź pełną ofertę

piktogram

Wnętrza prywatne

Realizujemy projekty wnętrz mieszań, domów jednorodzinnych i loftów. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia wymagań i potrzeb klienta oraz budżetu przeznaczonego na realizację projektu. Na tej podstawie przygotowujemy koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza, fotorealistyczne wizualizacje i szczegółowy projekt wykonawczy.

Na dalszych etapach współpracy zapewniamy wsparcie przy wyborze materiałów i wyposażenia, nadzór autorski nad realizacją projektu oraz nadzór i koordynację prac ekip budowlanych. Współpracujemy z zaufanymi firmami remontowymi, stolarzami oraz dostawcami materiałów wykończeniowych.

piktogram

Architektura

W zakresie naszych usług znajduje się projektowanie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków handlowych, usługowych i biurowych oraz obiektów konferencyjno – szkoleniowych i hoteli.

W ramach współpracy zapewniamy pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z daną inwestycją. Gwarantujemy kompleksowe i rzetelne opracowanie dokumentacji projektowej, począwszy od kreatywnej koncepcji poprzez wysokiej jakości wizualizacje, szczegółowe projekty wykonawcze, a kończąc na nadzorze autorskim.