O nas

Biuro

ec5 to my –  zespół młodych projektantów działających w obrębie architektury, architektury wnętrz oraz szeroko rozumianego wzornictwa, dla których każdy,  nawet najmniejszy kolejny projekt to wyzwanie i okazja do realizacji osobistych ambicji. To dzięki pasji, wciąż rosnącemu doświadczeniu i znajomości rynku budowlanego zapewniamy naszym klientom zadowolenie i satysfakcję na każdym etapie współpracy.

 

Wybierając projektowanie z ec5 zyskują Państwo kompleksową opiekę nad powierzonym zadaniem począwszy od rzetelnego projektu, aranżacji, wizualizacjach,  zakupu materiałów, na nadzorze autorskim i wielobranżowej koordynacji kończąc.

 

ec5 to ekipa, która wierzy, że jakość otaczającej nas przestrzeni ma bezpośrednie przełożenie  na  życiową efektywność każdego z nas, dlatego wiemy, że pomagając naszym klientom  pomagamy sobie, naszym bliskim i przyjaciołom żyć w przyjaznym człowiekowi środowisku?Zapraszamy do współpracy.

Co zyskujesz

Współpracując z nami zyskują Państwo:

+  kompleksowe i rzetelne opracowanie techniczne poparte wysokiej jakości     wizualizacjami

+  współpracę, za naszym pośrednictwem, z doświadczonymi biurami inżynierskimi, wykonującymi poszczególne projekty branżowe

+  dobór elementów wyposażenia wnętrz wraz z kosztorysem

+  organizację zamówień konkretnego asortymentu

+  pełen nadzór nad ekipami budowlanymi i koordynację ich prac

+  czytelne i jasne zasady współpracy na każdym etapie działania

+  dostosowanie zakresu naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb i    możliwości finansowych

+  doświadczenie i pełne zaangażowanie w projekt naszych pracowników