Hotel ibis Styles we Lwowie

EC-5 Architekt Łódź swoją przygodę z projektowaniem wnętrz hotelowych kontynuował we Lwowie. Dlatego projekt wnętrz hotelu oraz identyfikacja wizualna Ibis Styles we Lwowie mają na celu przekazanie atmosfery historycznego miasta. W związku z tym w projekcie użyliśmy motyw ukraińskiej wyszywanki oraz charakterystyczne sylwety historycznej zabudowy. Godnym uwagi jest fakt, że grafika skomponowana z przewodów trakcyjnych zainspirowała nas do stworzenia tapet ściennych, wzorów wykładzin i układu płytek w łazienkach. Na każdym piętrze hotelu pojawiają się elementy designu inspirowane codziennym życiem Lwowa. Z pewnością odnajdziemy tu rower, tramwajowa sieć trakcyjna, stylizowana miejska ławka, uliczna latarnia czy drogowskaz z nazwami ulic.  Dodatkowo w hotelowym lobby zastosowaliśmy wzór brukowanej ulicy i umieściliśmy przestrzenny model lwa głównego symbolu miasta. Dużą uwagę w procesie projektowania przywiązaliśmy do przeniesienia do wnętrz atmosfery miasta Lwów jako  łączącego tradycję z nowoczesnością. Zapoznaj się z opinią gości na temat hotelu w serwisie booking.com

Nagrody dla EC-5 Architekt Łódź

Biuro EC-5 Architekt Łódź zdobyło za projekt Hotelu ibis Styles Lwów prestiżową nagrodą European Property Awards. Niewątpliwie jest to jeden z naszych ulubionych projektów. Relację z gali wręczenia nagród European Property Awards znajdziesz tutaj.

” EC-5 Architekt Łodź, łódzkie biuro architektoniczne specjalizujące się w architekturze i projektowaniu wnętrz hoteli i obiektów komercyjnych, za swój projekt wnętrz hotelu ibis Styles we Lwowie otrzymało prestiżową nagrodę Five Star Property Award w kategorii wnętrz hotelowych. Nagroda przyznana została w ramach europejskiej edycji międzynarodowego konkursu International Property Awards.”

lokalizacja

Lwów

data projektu

2015

powierzchnia

2500 m2