Hotel Novotel Marina w Gdańsku

Projekt wnętrz hotelu Novotel Marina w Gdańsku rozpoczął się od wygranego konkursu koncepcyjnego na wcześniej planowany hotel ibis Styles. Ten nowoczesny projekt możesz zobaczyć na naszej stronie tutaj. Założenia marki Acor dotyczące projektu hotelu zmieniły się. W wyniku tego rozpoczęliśmy pracę nad projektem o nieco innym charakterze wizualnym. Architekci wnętrz zastosowali ciemną i ciepłą kolorystykę hotelu podkreśloną wysokiej jakości materiałami takimi jak miedź i stal cortenowa.

Hotel Novotel Gdańsk Marina położony jest w Gdańsku, zaledwie 50 metrów od plaży w Jelitkowie i w pobliżu malowniczej promenady. Obiekt oddalony jest o 10 minut spacerem od hali widowiskowo-sportowej Ergo Arena. W związku z tym dążyliśmy do aranżacji wnętrza przyjaznego dla gości wakacyjnych latem oraz gości biznesowych w pozostałej części roku. W lobby hotelowym projektanci wnętrz EC-5 Architekt Łódź zaaranżowali przestrzeń coworkingową oraz miejsce spotkań i relaksu. Godnym uwagi jest fakt, że projekt wnętrz hotelu dopełniają oryginalne meble wykonane przez polskie firmy i projektantów. Zapoznaj się z opinią gości na temat hotelu w serwisie booking.com

„Poczuj powiew morskiej bryzy i niezwykłą atmosferę od pierwszych chwil pobytu. Rozciągający się za oknem widok Zatoki Gdańskiej wynagrodzi Ci wszelkie trudy podróży. Bliskość zarówno Gdańska, jak i Sopotu pozwoli na efektywne połączenie pracy z relaksem.”

Katarzyna Gudalewicz, Dyrektor hotelu

 

lokalizacja

Gdańsk

data projektu

2017