Hotel ibis Styles w Gdańsku

Projektanci EC-5 Architekt Łódź są specjalistami w projektowaniu wnętrz nowoczesnych hoteli z innowacyjnym designem. Wyjątkowym projektem w naszym portfolio jest projekt wnętrz hotelu ibis Styles w Gdańsku. Architekci wnętrz w projekcie hotelu inspirowali się powietrzem, wiatrem i żeglarstwem. Dlatego we wnętrzach hotelu odnajdziemy materiały nawiązujące do faktury nowoczesnych żagli i konstrukcji jachtu. W projektowaniu hotelowego lobby użyliśmy latawców i lamp inspirowanych chmurami. W związku z tym w projekcie pokoju hotelowego wykorzystaliśmy tapety z grafikami takich samych latawców. Aranżację hotelu charakteryzuje lekkość, radość i optymizm. Architekci wnętrz zastosowali żywe kolory, które tworzą pozytywną atmosferę sprzyjającą zabawie i kreatywności. Bez wątpienia jest to odważny i nieszablonowy projekt wnętrz hotelu wpisującego się w identyfikację marki ibis Styles.

EC-5 eksperci w projektowaniu hoteli

Godnym uwagi jest fakt, że założyciel firmy i główny projektant EC-5 Luiza Jodłowska jest znanym ekspertem w projektowaniu hoteli. Jej teksty znajdziesz w hotelarskich magazynach branżowych takich jak „Świat Hoteli”, „bizneshotel” oraz w serwisie horecanet.pl. Więcej o nowoczesnych koncepcjach w projektach pokoi hotelowych i przestrzeniach wspólnych hotelu możesz znaleźć na naszym blogu.

„Bez względu na to, czy hotel kieruje swoje usługi do młodych podróżników, czy szukających wyciszenia turystów w średnim wieku, jedno jest pewne to, co przesądza o stylu i charakterze pokoju hotelowego to wykorzystane w nim meble i dodatki. W ostatnich latach i na tym polu obserwowaliśmy wiele zmian. Meble i wyposażenie pokoju hotelowego to już nie typowa wielka szafa, biurko, szafki nocne i mini bar. Architekci coraz częściej sięgają po minimalistyczne i zarazem wielofunkcyjne meble, które spełniają nie tylko funkcje użytkowe, ale także stanowią o niepowtarzalnym stylu hotelu.”

lokalizacja

Gdańsk

data projektu

2017