Hotel Novotel Marina Gdańsk

Projekt wnętrz hotelu Novotel rozpoczęliśmy od aranżacji lobby i przestrzeni wspólnych. Architekci wnętrz zastosowali ciemną i ciepłą kolorystykę hotelu podkreśloną wysokiej jakości materiałami takimi jak miedź i stal cortenowa. Wnętrza stwarzają przyjazną atmosferę dla gości wakacyjnych i biznesowych. Projekt aranżacji wnętrza lobby autorstwa EC-5 Architekt Łódź możesz zobaczyć tutaj. Kolejnym etapem prac nad aranżacją wnętrz hotelu było zaprojektowanie wnętrz pokoi.

W związku z tym, że hotel znajduje się przy plaży i w pobliżu promenady, projektanci nawiązali w projekcie do akcentów marynistycznych. Wnętrza charakteryzują kolory niebieski i biały. Architekci zastosowali jasne drewno i beżową wykładzinę na podłodze. Projekt wnętrz hotelu dopełniają  obrazy i grafiki nawiązujące do morskiego położenia hotelu. Nowoczesne, jasne meble nawiązują do całości wystroju pokoju hotelowego.  Zapoznaj się z opinią gości na temat hotelu w serwisie booking.com

Z pewnością najważniejszym aspektem w projekcie wnętrza pokoju hotelowego jest jego funkcjonalność. EC-5 Architekci Łódź są znanym w Europie biurem specjalizującym się projektowaniu hoteli. W rezultacie wykorzystując nasze bogate doświadczenie w projektowaniu hoteli, aranżację wnętrza pokoju hotelowego wykonaliśmy zgodnie z  wymaganiami funkcjonalnymi i estetycznymi marki Acor.

 

 

lokalizacja

Gdańsk

data projektu

2018