Projektowanie hoteli

EC-5 Architekt Łódź to eksperci w dziedzinie projektowania hoteli. Projektowanie hoteli to główna gałąź naszej działalności w obszarze projektowania wnętrz. Mamy 12 letnie doświadczenie w projektowaniu hoteli dla krajowych i globalnych marek, współpracowaliśmy przy tworzeniu wielu hoteli butikowych i luksusowych. Konsekwentnie wyznaczamy nowe standardy w zakresie stylu, komfortu i innowacyjności w projektowaniu wnętrz hotelowych. Posiadamy bezkonkurencyjną wiedzę. Zrozumienie branży hotelarskiej, umożliwia nam to oferowanie kompleksowej gamy profesjonalnych usług w zakresie architektury wnętrz, projektowania i budowania marki.

Wybierając projektowanie hoteli z EC-5 zyskują Państwo kompleksową opiekę nad powierzonym zadaniem. Począwszy od rzetelnego projektu, aranżacji, wizualizacjach, zakupu materiałów, na nadzorze autorskim i wielobranżowej koordynacji kończąc.

EC-5 to ekipa, która wierzy, że jakość otaczającej nas przestrzeni ma bezpośrednie przełożenie na życiową efektywność każdego z nas. Wiemy, że pomagając naszym klientom pomagamy sobie, naszym bliskim i przyjaciołom żyć w przyjaznym człowiekowi środowisku…Zapraszamy do współpracy.

TWORZYMY NARRACJĘ MIĘDZY PROJEKTEM WNĘTRZ, ARCHITEKTURĄ OBIEKTU I LOKALIZACJĄ. WIERZYMY ŻE OPOWIADANIE STORY-TELLING POPRZEZ DESIGN POZWALA OSIĄGNĄĆ PONADCZASOWY EFEKT I POZOSTAWIĆ NIEZAPOMNIANE WRAŻENIE.

Nasi architekci wnętrz łączą doświadczenie w projektowaniu z brand story-telling aby stworzyć poczucie tożsamości marki. Pomożemy Ci odnaleźć się w tłumie, zdefiniujemy profil gościa i wyróżniającą się ofertę usług dodatkowych. Stworzymy projekt hotelu, który sprawi, że Twoja marka będzie wyróżniać się spośród konkurencji. W oparciu o wytyczne marki, standardy i wyróżniki, zaprojektujemy hotel, który będzie odzwierciedlał Twoją ideę i wartości.

EC-5 ARCHITEKT ŁÓDŹ TO PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA NAGRADZANA W WIELU MIĘDZYNARODOWYCH KONKURSACH

Hotel Tobaco w Łodzi otrzymał nagrodę European Property Awards Interior Design

  • Best Hotel Interior Europe 2014-2015
  • Best Hotel Interior Europe 2014-2015

Hotel ibis Styles we Lwowie otrzymał nagrodę European Property Awards Interior Design

  • Best Hotel Ukraine 2016-2017

Gruner Lviv Boutique hotel otrzymał nagrodę International Hospitality Awards

  • Best apart hotel 2019